אריזה ודפוס

אריזה ודפוס

UBQ

UBQ הופכים את הפסולת הביתית למשאב מתחדש. באמצעות התהליך המוגן בפטנט שלנו, הפסולת הופכת לחומר UBQTM, משאב תרמו-פלסטי מתחדש ללא הפסקה עם תחולת ההולכה והולכת ומתרחבת. קוואניס, ספק מוביל של הערכות השפעה על הסביבה, הכשיר אותו כחומר החיובי ביותר לאקלים

סייף-פק

הרעיון של אספקת מוצרים להגנה על תוצרת חקלאית לאחר הקטיף, החל כבר בשנות ה-30' המוקדמות. באותו הזמן, מוצרי סייפ-פק בישראל הייתה חלק מחטיבה של Pennwalt Corp. – Wallace & Tiernan וואלאס, שפתחה מערכות חדשניות לטיפול במים עם כלור מה שהבטיח מי שתייה בטוחים לעשרות מיליוני אנשים. במסגרת טיפול זה נוצר תוצר לוואי חנקני בשם – Trichloride, הם גילו שתרכובת זו קוטלת נבגי עובש וחיידקים על פני פרי ההדר ומאפשרת הארכה של חיי המדף של הפירות. תעשיה חדשה נולדה תחת השם – Decco-Post harvest Inc. לשיווק קו שלם לטיפול בפרי ויישום דונג.

פולי-שק

לחברת פולי-שק עשרות שנות ותק בתחום ייצור שקיות ניילון. החברה מייצרת שקיות מכל הסוגים ובכל הגדלים, וגם מציעה גלילי פוליאתילן, שקיות ושרוולים מגלילי בועות ומחומרים אחרים.

פולירז

פולירז - אספקת פתרונות לאריזות מזון הדורשות חיי מדף ארוכים, פיסטור, עיקור, MAP, מזון קפוא ואספטי.

דפוס תל יוסף

חברת מידפס, הקרויה גם דפוס תל – יוסףב, ית דפוס דיגיטלי המספק דפוס דיגיטלי ללקוח פרטי ולבעלי עסקים ותעשיות,

דוקרט

דוקרט עוסקת בתכנון, פיתוח וייצור אריזות מקרטון המודפסות באיכות גבוהה בשיטת אופסט, בעיצובים ובהפקות גרפיות, ובתכנון ושרות למכונות אריזה ומילוי במפעל הלקוח. מספקים אריזות לחברות הגדולות בישראל ובעולם בתחום המזון ובתחומים נוספים, כדוגמת קרטוניות לחלב ולנוזלים, אריזות למוצרי פארמה, טואלטיקה וקוסמטיקה, מוצרים לענף ההסעדה והמזון המהיר, אריזות לתוצרים חקלאיים

אלופאק יקום

Elopak היא ספקית בינלאומית של פתרונות אריזה מבוססי נייר למזון נוזלי. חברת אלופאק, שנמצאת בנורבגיה, ובבעלותה המלאה של קבוצת פרד (אחת הקבוצות התעשייתיות הגדולות בבעלות נורווגיה), מפתחת כל העת את מומחיותה כדי להתאים לדרישות משתנות למזון ארוז.
Powered by Artvision | Truppo Websites